The Greatest Guide To Здоров'я
The Greatest Guide To Здоров'я
Blog Article
Так ви не лише вбережете себе від діабету, ожиріння та серцево-судинних хвороб, а й підтримаєте в порядку нігті, шкіру та волосся.
Психологічна стійкість, або резилієнтність, — це здатність проживати випробування, зберігаючи, відновлюючи та плекаючи ментальне здоров’я, особистісну цілісність і соціальні зв’язки.
І навпаки, труднощі з психічним здоров'ям і вразливість означають періоди підвищеної тривожності, депресії або емоційних потрясінь.
Наслідком вживання барвників із солодощами стає неуважність, неконтрольована поведінка, що часто переростає в синдром гіперактивності. Що більше дитина вживає яскравих солодощів, то більше вона ризикує захворіти нервовими і психічними розладами.
Стосунки: Сприяйте автентичності у взаємодії, розвивайте вразливість і плекайте співчуття до себе.
Матеріал підготувала: доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М.Савенка, к.мед.н. Карвацька Наталія Семенівна
Воно не існує без загальнолюдських уявлень про добро, любов, красу і милосердя.
Вода необхідна для життя, адже бере участь в багатьох клітинних функціях. Недостатня кількість рідини може призвести до зневоднення, яке може уповільнити функції організму.
Це зокрема, гігієна тіла, зубів і порожнини рота; розумової праці.
Фізичне здоров’я – це стан нашого організму, його здатність до виконання фізичних завдань та боротьби зі шкідливими факторами. Для того, щоб бути фізично здоровим, потрібно дотримуватися правильного харчування, регулярно займатися фізичною активністю та вести здоровий спосіб життя.
Важливо пам'ятати, що лікування виглядає по-різному для кожного, і пошук найкращого підходу для вас може зайняти певний час.
Якщо психічне і психологічне здоров 'я людини не викликає побоювань, значить: його душевний стан благополучний, у нього відсутні будь-які Здоров'я відхиляються психічні особливості, явища, болючі уявлення, він здатний адекватно оцінювати дійсність і регулювати свою поведінку.
Психология здоровья // Психологическое обеспечение профессиональной деятельности С. А. Боровикова, Т. П.
У людей з цією звичкою збільшується ризик розвитку раку, ішемічної хвороби серця, інсульту та серцевого нападу.